צור קשר כינוס השלוחות חב"ד - נשים

לחיות עם הזמן

ג' תמוז במודיעין עילית

"הספריה החסידית" שע"י בית חב"ד מודיעין עילית קיימה ביום ההילולא ג' תמוז, התוועדות חסידית רבתית, באולם השמחות המרכזי בשכונת אחוזת ברכפלד, סביב שולחנות ערוכים כיד המלך, בהשתתפות מרשימה של למעלה מ-600 איש מתושבי העיר מכל העדות והחוגים.

להמשך
התוועדות ג' תמוז ברמת בית שמש

נשי חב"ד ברמת בית שמש ציינו את היום הקדוש-ג' תמוז-בהתוועדות מיוחדת ומרוממת.

להמשך
הרב גרונר אורח התוכנית "מלוה מלכה"

מזכירו האישי של הרבי, הרב יהודה-לייב גרונר, העניק אמש (מוצאי-שבת) ראיון מיוחד לתוכנית "מלווה מלכה" ברשת 'מורשת' של 'קול-ישראל', את התוכנית מגיש, מזה מספר שנים, העיתונאי החב"די ר' אורי רווח. במהלך הראיון, סיפר הרב גרונר סיפורי-מופת על הרבי במלאות 15 שנה ליום ההסתלקות ג' בתמוז תשנ"ד.

להאזנה
סיפור לשבת

לכבוד יום ההילולא של הרבי ג' תמוז, שבועון 'בשבע' מגיש במדור 'סיפור לשבת' של הסופר ר' עודד מזרחי סיפור מופת מהאוהל של הרבי.

להמשך
עיתון בשבע על הרבי

מקצת ממה ששמעו וראו מזכירי הרבי קובץ לספר "סיפורים מחדר הרבי"פרי עטו של הסופר החבד"י מנחם זיגלבוים ומופיע ביתון בשבע היום.

להמשך
הפמיניזם של הרבי מלובביץ'

הרבי מלובביץ' דרש שקולה של האישה יושמע, ולצד "שליחים" קרא להוציא גם "שליחות" כדי להביא גאולה לעולם. 15 שנה למותו, כותב אלדד וייל על המהפכה הנשית שהוא אחראי לה

להמשך
קטעים להאזנה מהתוועדות המרכזית לרגל ג' תמוז

מר חיים ביאליק חכם, לשעבר יועץ שר האוצר ומתאם פעילות הממשלה בגליל, מספר על פן שונה ופחות מוכר, עצות שנתן הרבי בענייני כלכלה ושלא התפרסמו עד היום.
מר צביקה זימרמן, מנכ"ל לשעבר ב.מ.וו ישראל, מספר על מופת פלאי וכיצד נחטף בידי עבריינים באלמא אטא שגנבנו ממנו את כל רכושו, אך בדולר מהרבי שהיה בכיסו לא נגעו וחייו ניצלו.
הרב מענדל פויגל משפיע כולל 'מעייני ישראל', ירושלים מספר כיצד התקרב לחב"ד.

להמשך
מחר (חמישי) עלייה של 40 ₪ במחירי כרטיסי הכנס הארצי

מחר (חמישי), ג' בתמוז, יעלו מחירי הכנס הארצי ב-40 שקלים. מרבית הכרטיסים נמכרו במהלך החודשיים האחרונים. המקומות אוזלים, הזדרזו!!!

להמשך
ערב של גאולה בראשון לציון

בפתחו של חודש הגאולה על תאריכיו החסידיים נקבצו נשות חב"ד ראשון לציון לערב שכולו שמחה וגאולה.

להמשך
כיצד נתכונן לג' תמוז?

במסגרת מבצע הקהל ארצי עם סבב התועדויות של שלוחים ומשפיעים שהגיעו במיוחד מחו"ל להתוועד בקהילות אנ"ש באה"ק, התוועד שליח הרבי למיניסוטה, הרב משה פלער, עם נשי חב"ד נתניה ונתן הדרכה מעשית כיצד ניתן להתכונן בימנו לג' תמוז.

לצפיה
ההתוועדות המרכזית לרגל ג' תמוז

הערב (רביעי אור לג' תמוז) תתקיים העצרת המרכזית בבית הכנסת "בית מנחם" בכפר-חב"ד בשעה 19:30 ליד שולחנות ערוכים, בהשתתפות רבנים, חברי אגודת חסידי חב"ד בישראל, ראשי ישיבות חב"ד ומשפיעים, שלוחי הרבי – מנהלי בתי חב"ד בארץ וראשי מוסדות חב"ד. מקומות לנשים בעזרת הנשים.

לפרטים
חדר הרבי פתוח לתפילות

770 ו'החדר של הרבי' פתוחים היום (בערב) ומחר לקהל הרחב לתפילה, לכתיבת פ"נ, וללימוד תורת הרבי נשיא דורנו, ובכדי לחזק את רגש הגעגועים ולהתעורר בקבלת החלטות-טובות בהתקשרות אמיתית לרבנו נשיאנו ובקיום הוראותיו הקדושות.

לפרטים
נשי חב"ד נתניה בכינוס הכנה לג' תמוז

אמש (שני) התכנסו נשי ובנות חב"ד נתניה לכינוס הקהל, ר"ח תמוז וכינוס הכנה לקראת היום הגדול ג' תמוז, יום ההתקשרות לרבי נשיא דורנו.
בהמשך נעלה וידאו מהרצאת הרב פעלר

להמשך
חודש של גאולה

לשולחן המערכת הגיעה שיחת פרשת קורח בנושא ג' תמוז ששלחה גולשת לזכות מאיר בן לאה לרפואה שלמה למעלה מן הטבע תיכף ומיד ממש!

להמשך
חידוש רשיון הרכב יחוייב בבדיקת ראיה

משרד התחבורה הודיע כי בקרוב תופעל תקנה, לפיה כל חידוש רישיון רכב יחייב את בעליו בבדיקות ראייה. מדובר בבדיקה לגבי נהגים שגילם 40 ומעלה, ותיערך אחת ל-10 שנים.

להמשך
מחירי הלחם עולים היום

מחירי הלחם שבפיקוח יעלו היום (שני) בשיעור של 3.25%, עקב עליית מחירי החיטה והדלקים.לחם אחיד לבן וכהה יעלו מעתה 4.59 שקלים במקום 4.44 שקלים.

להמשך
התוועדות חסידית

לרגל ג' תמוז וחודש הגאולה מארגנות נשי חב"ד ראשל"צ התוועדות הקהל באולם הארועים של בית חב"ד המרכזי, השחקנית יהודית לביא בהצגה איך יראה מעמד הקהל בבית המקדש השלישי.

לפרטים
ר"ח תמוז בבית חב"ד ברקת

לכבוד ר"ח תמוז יזם בית חב"ד ברקת ערב מרתק עם השחקן מיכאל ויגל - חינוך בשילוב קטעי הומור. ולילדים תיאטרון בובות במופע "המעיין הקסום".

לפרטים
נשים ובנות מתכוננות לכנס הארצי ולג' בתמוז

מאות נשים ובנות עוסקות בימים אלו, בחברותות, באופן עצמאי וגם קבוצתי בלימוד תורתו של הרבי, במסגרת המבצע השנתי של נשי ובנות חב"ד – תורה כפולה ומכופלת.

להמשך
פנימיות - זה הערב שלך

לשבת יחד, להנות משיחה לבבית מרתקת, סיפור אישי, ניגון חסידי ושירה שנוגעת אל תוך הנשמה בבית חב"ד קרית נורדאו נתניה.

לפרטים
נחתם כינוס נוסף של שדכניות חב"ד

שדכניות חב"ד מכל רחבי הארץ התכנסו אתמול (רביעי) למפגש שני שאורגן ע"י איגוד שדכניות חב"ד ונערך ב"אור חיה" ירושלים.

להמשך
בבית חב"ד קונגו חגגו 30

בית חב"ד קונגו שבקליפורניה חגג במלון מריוט 30 שנות עשיה. חגיגה שתוארה על ידי רבים כמרגשת, משעשעת ורוחנית, תחת הכותרת: "חוגגים 30: השער לעתיד".

להמשך
קידוש שם ליובאוויטש בבמת המחנך הדתי

השבוע התקיימה "במת המחנך הדתי" בארגונו של המפקח מר שמעון שטרית, ממשרד החינוך, עבור מורי הקריות בחינוך הממ"ד.

להמשך
כנס שני לשדכניות חב"ד

מחר (רביעי) יתקיים כינוס נוסף של "איגוד שדכניות חב"ד" בירושלים, בו חברות מיטב השדכניות מכל רחבי הארץ. המפגש הראשון של השדכניות נערך לפני כחודש בכפר-חב"ד, והיה להצלחה רבה. במהלך המפגש ישאו דברים: הרבנית סימה אשכנזי מכפר-חב"ד, והגב' טובה גליצנשטיין - יועצת נישואין.

להמשך
נשלחו ההזמנות לכנס הארצי

הזמנות אישיות נשלחו בדואר ללמעלה מעשרת אלפים נשים ובנות וחולקו במוסדות החינוך העל יסודיים, לכבוד הכנס הארצי שיתקיים בעזרת השם, ביום חמישי, י' בתמוז. השנה, לרגל שנת 'הקהל' נבחר אולם רחב ידיים במטרה לשטף את כל בנות חב"ד הבוגרות בכנס חשוב זה. אם לא קבלת הזמנה אישית לכנס תוכלי להתקשר למשרדי הארגון בטלפון 9606142-03 ולעדכן את פרטייך במאגר הארגון.

להמשך
תורה לבני נוער

למעלה מ 200 איש מילאו את מרכז חב"ד רומנו החדש בריצ'מונד היל, אונטריו, כדי ליטול חלק בטקס הסיום של "תורה עבור בני נוער" - בית ספר תיכון בחסות חב"ד המנוהל על ידי הרב שמואלי נחלת.

להמשך
הקהל עולמי בשידור

הרב ישראל מאיר לאו, לשעבר הרב הראשי של ישראל, ינאם היום (ראשון) בפני למעלה משלוש מאות קהילות דרך האינטרנט

להמשך
מידות ומשקלים - להדפיס ולשמור

כמה סוכר יש בכף, כמה שוקלת ביצה מספר 3, כיצד ממירים שמרים טריים ביבשים ומידות אמריקאיות במקומיות - כל התשובות ועוד רבות אחרות, בטבלה שלפניכן הדפיסי ושמרי, וייצאו לך עוגות מופלאות ועוגיות מדהימות

לטבלה
שדכניות שימו לב

משרד השומה ברשות המסים ערך אתמול (רביעי) מבצע ביקורות ניהול ספרים ב-112 עסקים ייחודיים בירושלים והסביבה. תוצאות המבצע מורות על ליקויים מהותיים ב-17% מהביקורות וב-21% מהן נמצאו אי ניהול ספרים ואי רישום תקבולים.

להמשך
אתר לנשים ברוסית

הקהילה היהודית בלוגנסק, בראשות השליח הרב שלום גופין, הקימה אתר אינטרנט קסום ועשיר בתכנים, הפונה לאישה היהודיה דוברת רוסית בכל מקום שהוא ? האתר www.jewishwoman.ru הוא גרסא וירטואלית של מגזין הנשים הפופולרי "עולם האישה היהודיה" וכמוהו נערך על ידי צוות מומחים בניהולה של השליחה הגב' חנה גופין

ידיעות אחרונות בכתבה על היולדת מכפר חב"ד

סיפור הלידה של הגב' חנה אסתריק מכפר-חב"ד שילדה בן בשעטו"מ לאחר 24 שנות נישואין פורסם בעיתון 'ידיעות אחרונות'. "הרבה שנים חיכיתי לתינוק. אני מאושרת להפוך לאמא", ספרה האם בהתרגשות.

כישרון בחסד

בארגון החסד "חסדי יוסף" פתחו את "מרכז כישרון" המרכז להכשרת נשים. יש בו מגוון קורסים לנשים המוכרות על-ידי לשכות הרווחה ובכך מקנה להן כלים לפרנס את משפחתן בכבוד

להמשך
המחנך מקבל את תפקיד הפיקוח על בתי הספר הפרטיים

בעקבות בחירתו למועצה הלאומית הגבוהה ביותר של בתי הספר הפרטיים, הרב נחום קפלן, מנהל משרד החינוך הגלובלי של תנועת חב"ד, יקבל על עצמו באופן רשמי את תפקיד הנשיאות של הארגון במהלך הפגישה השנתית הנערכת בקיץ בסילבר ספרינג.

להמשך
בנות חב"ד נתניה חגגו בת מצווה

מסיבת בת מצווה מרגשת נחוגה בשבוע שעבר לבנות כיתה ו' בבי"ס "חיה מושקא" חב"ד בנות בנתניה. בערב זה ציינו כל בנות הכיתה באופן מאוחד את יום קבלת עול המצוות שלהן.

להמשך
החוסן הרוחני של עם ישראל

"חב"ד היא החוסן הרוחני של עם ישראל בארץ ובתפוצות" כך סיכמו קבוצה של אנשי משטרה מישראל, ביניהם מפקד משטרת צפון לשעבר את ביקורם המרגש במרכז היהודי 'מארינה ראשצ'ה' בשבוע שעבר במוסקבה

להמשך
בנות המצווה בביקור בספריה

קבוצת בנות המצווה השוהות בימים אלה, במסגרת ביקורן בקראון הייטס, סיירו היום בספריית חב"ד. בין שאר המוצגים ראו גם את סידור התפילה שבו התפלל בעלה של הרבנית חנה בכלא ומכתב שכתב בדיו שהרבנית הכינה.

לתמונות
חברת החשמל תזכה את מי שחויב בטעות

בעקבות העיצומים שנקטה חברת החשמל, עוכב משלוח חשבונות החשמל, וחלק מהלוקוחות קיבלו חיוב על ריבית ופיגורים של החודשים מרץ-אפריל. מחברת החשמל מתנצלים ומוסרים: "מי שחויב יזוכה אוטומטית"

להמשך
לידיעות קודמות
אמירת תהילים
אסתר בת ציפורה הני'ה
חגי מיכאל בן חנה
אורי ישראל בן שלומית
נעמי בת חביבה
משה רחמים בן חביבה
מנחם מנדל בן אודלי'-ה רבקה
אביגדור חיים הראל בן בלה
ברורי'-ה בת איטה גיטל
ציפורה רבקה בת ברורי'-ה להמשך
תורה כפולה ומכופלת תשס"ח

גם השנה לקראת ג' בתמוז נתאחד נשי ובנות חב"ד נוסיף שלוש פעמים בין ג' בסיוון לג' בתמוז נלמד מתורתו של הרבי נתמקד בשיחת הרבי להמשך
'מועדון 'נשי

נפתח מועדון 'נשי' המהווה את מועדון הבית של נשי ובנות חב"ד. המועדון יאגד את כל הנשים החברות בארגון נשי ובנות חב"ד ויקנה להן להמשך
מזל טוב

ליום הולדתך
נולדו במזל טוב
באו בקשרי השידוכין
הקימו בית בישראל
בר/בת מצווה
NCL