צור קשר בנות חב"ד נשי ובנות חב"ד

מדור בריאות

במדור זה יופיעו כתבות בנושאי בריאות

מגע הקסם

סידרת כתבות בנושא בעיות בריאות ודרכי הטיפול בהן.

סיפור מקרה י' אישה צעירה נשואה ואם לילדים קטנים תושבת העיר ראשל"צ , פנתה אלי דרך הטלפון ( את מספרו קיבלה מחברה)
ובפיה שאלה : האם אני יכולה לעזור לה? היא אינה חשה בטוב מספר ימים סובלת מאד מתופעות מוזרות שלא מוכרות לה ובקושי מתפקדת בחיי היום יום ואינה יודעת מה קורה לה .
ביקשתי פרטים והיא סיפרה : לפני ארבעה ימים החלה לחוש כאבי בטן מוזרים מן סוג של כאב בטן לא מוכר ,לחץ באזור בית החזה, מגרנה חזקה וחולשה גדולה .
שאלתי אותה האם כאבי הבטן באים בגלים ? י' ענתה בחיוב
המשכתי לתשאל אותה: האם כאשר כאב הבטן תוקף ישנה תחושה שהכאב עולה למעלה גורם לבחילה , לחץ ומועקה באזור בית החזה, הרגשת חנק בגרון כעין צבת שאוחזת בו בחוזקה ומלווה בכאבי ראש עזים ? י' ענתה בחיוב והוסיפה שהיא מאד חלשה ופשוט גוררת את עצמה בבית.
לפי התשאול בטלפון עלה בלבי חשד שי' סובלת מ " חסימה בזרימת האנרגיה של הכבד".זה מונח מקצועי ברפואה הסינית שמתאר מה קורה לאדם שסובל מתופעה זו.
לפי הרפואה הסינית הכבד הוא אחד האיברים החשובים ביותר בגופינו. מיוחסים לו תפקודים שונים כגון : הכבד מאכסן ומפזר דם .
הכבד מושפע משנויי רגש .
רגש הכעס קשור לכבד ועוד תפקודים חשובים . ברגע שאיזון הכבד מופר נוצר מצב שבו האדם עלול לסבול מתופעות שונות .מצבי חוסר ההרמוניה הנפוצים ביותר של הכבד הם:חסימה בזרימת האנרגיה בגוף ,עודף יאנג של הכבד ועודף אש של הכבד.
כאשר יש חסימה והפרעה בזרימת האנרגיה של הכבד עלול האדם לסבול מכאבים לאורך הצד הפנימי של השוקיים והירכיים,בעיות פוריות הן אצל נשים והן אצל גברים, קשיים בהוצאת הפסולת מן הגוף (משני הסוגים),תחושת מלאות באזור הקיבה , כאבי בטן, כאבים באזור הצלעות ובית החזה, תחושת כבדות בחזה, קשיי נשימה, דופק לב מואץ, הפרעות בראיה, כאבים בדרך נשים, תופעת p/m/s ( אלה סימפטומים שמהם
סובלות נשים בזמנים מסוימים שמתבטאים בנטייה לכעס, ברצון עז למתוק או לבשר, בכאבים ,תחושת אי נוחות, והתנפחות באיברים שונים בגוף ) כאבי עיניים, כאבי ראש עזים, תחושת חנק בגרון,עצירות וכאב חד באמצע הגב.
חשוב לציין שבדרך כלל אין סובלים מכל הסימפטומים יחד ומספיק כמה מהם כדי לאבחן את הבעיה.
נחזור לסיפורינו,י' הגיעה עוד באותו לילה לטיפול .
את הטיפול התחלנו בדיקור המשכנו בטיפול אנרגטי וסיימנו באחת משיטות הרפואה בהן השתמש הרמב"ם.( זו היא שיטת טיפול ייחודית משלי המשלבת שיטות שונות ברפואה המשלימה וההוליסטית שנותנת תוצאות מהירות .)
מטרת הטיפול הייתה לפזר את החסימה האנרגטית בכבד.
מייד בסיום הטיפול הודיעה י' בשמחה ובהפתעה שמכל הסימפטומים מהם סבלה נשאר כאב הראש וגם הוא הוקל.
למחרת דיווחה י' שהכול נעלם כלא היה רק נשארה חולשה שבה ובחסימת האנרגיה של הכבד נמשיך ב"ה לטפל בימים ובשבועות הקרובים בסדרת טיפולים שאותה תקבל לפי המלצתי.

מחברת הכתבה: אורנה לוי- מרפאה הוליסטית רב תחומית,מוסמכת ברפואה סינית,דולה-תומכת הריון ולידה.
לייעוץ וקביעת מועד לטיפול
נייד- 0505843575
טל'-039652803:כותרת
:תגובה